O nas

 
 
 
 

FFMW to dynamicznie rozwijająca się firma, która dzięki wiedzy, doświadczeniu, pragnieniu innowacji, kreatywności i nieustającemu dążeniu do perfekcji od lat dostarcza swoim klientom doskonałej jakości lody produkowane w markach własnych. Działalność Spółki FFMW opiera się na wartościach takich jak: odpowiedzialność, bezpieczeństwo, współpraca i partnerstwo, kreatywność oraz doskonalenie i rozwój, które przekładają się na profesjonalizm naszych działań.

 

 

 

 

 

 

W strukturach FFMW działają dwa zakłady produkcyjne w Chechle I k/Łodzi oraz w Kaliszu, wsparte przez działy: jakości, rozwoju, logistyki, planowania, zakupów, kadr, HR i inne, niezbędne dla Spółki. Dziesiątki inżynierów, technologów oraz specjalistów w swoich branżach dba o najwyższy poziom jakości produktów i satysfakcję naszych klientów. Misją Spółki FFMW jest osiąganie maksymalnego zadowolenia klientów poprzez produkowanie i sprzedaż produktów innowacyjnych wysokiej jakości. Zgodnie z naszą wizją chcemy być strategicznym partnerem dla naszych klientów oraz ekspertem w dziedzinie produkcji i dystrybucji lodów. Zorientowanie na potrzeby klienta - staramy się oferować najwyższy poziom obsługi klienta i służyć doradztwem na każdym etapie projektu tak, aby produkty powstające w wyniku współpracy w pełni satysfakcjonowały naszych kontrahentów.

 

 

 

 

 

 

 

Jakość surowców i oferowanych produktów – wykorzystujemy surowce tylko od sprawdzonych atestowanych dostawców. Rozwijamy nasze receptury tak, by rekomendować jak najlepsze dla zdrowia produkty w przystępniej cenie. Wierzymy, że „jesteś tym co jesz” dlatego prawie wszystkie naszych receptur oparta jest na płynnym mleku lub śmietanie. Dbałość o środowisko – Posiadamy własną oczyszczalnię ścieków z system pozyskiwania biogazu, który wykorzystujemy potem do celów gospodarczych. Innowacyjny, przyjazny środowisku system oczyszczania pozwala odprowadzać do ścieków praktycznie czystą wodę. Dzięki optymalizacji transportu, wdrożeniu idei 5S, segregacji odpadów i perlatorom na kranach staramy się codziennie robić mały krok dla zdrowia naszej planety.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szacunek i etyka w pracy – FFMW budują ludzie różnych narodowości, wyznań, przekonań i płci. Wierzymy, że każdemu należy się szacunek w miejscu pracy niezależnie od stanowiska dlatego wdrożyliśmy specjalne regulacje w tym zakresie.